Pir - Pen 10:00 - 20:00

Susisiekite su mumis

Mes taupome net tik Jūsų laiką, bet ir pinigus. Turite klausimų? Parašykite mums.

Pagalba telefonu:

+370 699 66554

Parašykite mums:

info@finfree.lt

Mus rasite:

P. Lukšio g. 1, Vilnius

Skambinkite mums:

Pirmadienį – Penktadienį 10:00 – 20:00

  Reikia daugiau pagalbos?

  Mes pasiruošę Jums padėti visais finansavimo klausimais

  Straipsniai ir patarimai

  Pateikiame Jums naudingus straipsnius ir patarimus.

  Pokalbis gyvai

  Reikia pagalbos? Pradėkite pokalbį gyvai.

  Socialiniai tinklai

  Raskite mus socialiniuose tinkluose.

  D.U.K.

  MB "FinFree LT" - patikimas Jūsų finansų partneris.

  Finansavimo produktų tarpininkavimo paslauga kurią teikia šios srities ekspertai – tai kliento (juridinio ar fizinio asmens) atstovavimas finansų institucijose (bankai, kredito unijos, lizingo kompanijos, alternatyvaus finansavimo įmonės ir kt.) derantis dėl sąlygų ir profesionali pagalba siekiant gauti įvairaus pobūdžio paskolą, lizingą ar kitą finansavimo produktą.

  Mūsų ekspertai atstovauja Jus bankuose ir kituose kreditų davėjų įstaigose siekiant gauti jūsų pasirinktą finansavimo produktą geriausiomis sąlygomis ir visą darbą iki finansavimo gavimo momento atlieka už Jus. Mes taip pat Jums padėsime detaliai išanalizuoti pasiūlymus – gerai išmanome ir mokame išanalizuoti bankų ir kitų finansinių institucijų papildomas sąlygas (* - žvaigždutes) kas dažnu atveju leidžia sumažinti produkto galutinę kainą ar pagerinti sąlygas. Patarsime dėl galutinio pasiūlymo pasirinkimo ir priėmimo.

  Mūsų teikiama paslauga Jums padės sutaupyti ne tik laiką, bet ir pinigus.

  Siūlome paskolas nuo 500 € iki 5 000 000 €.

  Paskolą gali gauti visi Lietuvos piliečiai ir užsienio piliečiai, turintys leidimą gyventi Lietuvoje, sulaukę 18 metų. Taip pat paskolos gavėjas turi gauti nuolatines oficialias pajamas Lietuvoje arba užsienyje.

  Kiekvieną klientą vertiname individualiai, todėl siūlome skirti keletą minučių ir pateikti paraišką https://www.finfree.lt , kad tinkamai įvertintume Jūsų situaciją ir galėtume pateikti Jums adaptuotą paskolos pasiūlymą.

  Paskolos pasiūlymus galite gauti užpildę paraišką, kurią rasite čia.

  Kadangi kiekvienas klientas yra unikalus, paskolos palūkanos skaičiuojamos individualiai. Preliminarias palūkanas galite pamatyti mūsų skaičiuoklėje čia.

  Teikiame paskolas nuo 3 mėnesių iki 30 metų terminui.

  Paskolą galite grąžinti anksčiau laiko. Išankstiniam grąžinimui jokie mokesčiai nėra taikomi. Mokate tik už laikotarpį kol paskola yra aktyvi.

  Mažiausias pradinis įnašas būsto paskolai gauti, fiziniams asmenims yra 15% nuo paskolos sumos.

  Paskolų refinansavimas - puiki galimybė padengti kitų kredito įstaigų paskolas, sujungiant jas į vieną. Jums nebereikės atlikinėti kelių skirtingų įmokų, skirtingoms įstaigoms. Pasirinkę refinansavimą, turėsite tik vieną sutartį ir reikės atlikti tik vieną įmoką per mėnesį. Taip pat, jei yra poreikis, galima pasiskolinti papildomai.

  Mes dirbame:
  I-V nuo 10:00 iki 20:00 val.

  Tai įstaiga, kuri nėra kreditų davėja (arba tarpusavio skolinimo platforma) ir kuri verslo arba profesiniais tikslais už atlygį atlieka bent vieną iš šių veiksmų:

   

  • Pateikia arba pasiūlo kredito sutartį kredito gavėjui;
  • Padeda gavėjui atlikti kitus su kredito gavimu susijusius veiksmus;
  • Konsultuoja kredito gavėją paskolos suteikimo klausimais.

  Esame atviri pasiūlymams. Norite tapti mūsų partneriu? Dirbkime kartu.

  Pildyti užklausą